Pramogų ir šou veiklos stovykla vaikams ir jaunimui TRAKŲ raj. 2017

Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 6-16 m.
Stovyklos kaina: 200€
Stovyklos pamaina: 2017.07.02-07.08
Stovyklautojų kiekis: iki 78 žmonių. Transportas: Organizuojamas nemokamai.

Vandens parkas: Organizuojamas nemokamai.


Registracija tel.:(8 645)12889

PLATESNIS MŪSŲ STOVYKLŲ PASIRINKIMAS >>>

Mes ilgai ir sėkmingai organizuojame populiariausias Lietuvoje vasaros stovyklas vaikams ir jaunimui, į kurias atvyksta stovyklautojai iš viso pasaulio: Europos, Australijos, Azijos ir net is JAV. Turime didelią patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Kasmet rengiame turiningą bei įspūdingiausią vasaros stovyklų programą. Šią vasarą mes organizuojame išskirtinę didžiausią vasaros stovyklų pramogų programą berniukams ir mergaitėms, į kurią įėis dar daugiau siurpizių ir staigmenų. Stovyklautojų laukia, įspūdingos atostogos, tikra 7 dienų šventė su ypatinga stovyklos pramogų programa: išvyka į vandens parką "TRASALIS",  3D kino vakarai, šou programos, didžėjavimo, šokių, dainavimo konkursai, fejerverkai, diskotekos, nepakartojamas poilsis, įdomus laisvalaikis, nuostabūs įspūdžiai, beidaugybė kt. staigmenos.

Apie sodybą
Prabangi sodyba įsikūrusi Trakų r., Aukštadvario regioniniame parke, ant Navo ežero kranto. Pagrindinis namas su virtuve ir pokylių salė (šokiams ir banketams) bei terasa su vaizdu į ežerą. Teritorijoje dvejų aukštų namai su virtuve ir 2, 3, 4, 5 vietų kambariais, su visais patogumais (WC, dušo kabinomis), balkonu bei terasa vakaronėms. Plačiaekranis didelis LCD televizorius pagrindinio namo erdvioje svetainėje. Galimybė pasiplaukioti pantotiniu plaustu, baidarėmis, kanojomis, valtimis, vandens dviračiais po Navo ežerą. Prie ežero įrengta rusiška pirtis su poilsio svečių sale ir terasa. Gražiai sutvarkyta aplinka, apželdinta medeliais ir gėlynais. Teritorijoje įrengta: krepšinio ir tinklinio aikštelė, 2 didelės lauko pavėsinės su židiniais, vaikų žaidimo aikštelė su sūpuoklėmis.

Apie vadovus
Mes jau 11 metų organizuojame vasaros stovyklas vaikams ir jaunimui. Darome tai profesionaliai ir atsakingai. Per vasaros sezoną būna apie 3-4 stovyklos skirtinguose Lietuvos rajonuose. Stovyklos animatoriai bei vadovai, žymūs Lietuvos šou veiklos atstovai. Įvairių dainavimo bei madų šou, garsių TV šou laidų, šokių festivalių ir čempionatų choreografai, organizatoriai bei komisijos nariai. Pasirinkus mūsų pramogų ir šou veiklos stovyklą stovyklautojai bus skaniai ir kokybiškai pamaitinti, prižiūrėti, saugus, pilnavertiškai pailsėjus bei aprūpinti užimtumu kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda.

Maitinimas
4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai). Vegetarams bei netoleruojantiems laktozės gaminamas specialus maistas. Šviežus, sveikas maistas, gaminamas vietoje. Šviežus, sveikas maistas, gaminamas vietoje.

DETALI STOVYKLOS PROGRAMA:

9.30 - 10.00 Rytinė mankšta
10.00 - 10.30 Pusryčiai.
11.00 - 12.00 "Breakdance" šokiai, o nešokantiems kitos aktyvios linksmos pramogos.
12.00 - 14.00 Pramogos gamtoje pagal sudarytą stovyklos programą: linksmiausios estafetės, komandiniai žaidimai, tinklinis, krepšinis, futbolas, maudynės, plaukiojimas pantoniniu plaustu, valtimis, vandens dviračiais bei kitos pramogos.
14.00 - 15.00 Pietūs.
15.00 - 16.00 Ramybės valandėlė.
16.00 - 17.00 "Hip-hop" bei "house" šokiai, o nešokantiems kitos aktyvios linksmos pramogos.
17.00 - 18.00 Loginio mastymo žaidimai, kūrybinės užduotis arba linksmiausios estafetės.
18.00 - 19.00 Vakarienė.
19.00 - 20.00 Pasiruošymas talentų vakarui, “Hawaii” paplūdimio deinai, komandiniems varžyboms arba kitiems pramoginiams renginiams
20.00 - 21.00 "Show dance" bei "club dance" šokiai, o nešokantiems kitos aktyvios linksmos pramogos.
21.00 - 22.00 Diskoteka arba aktyvus poilsis: "karaokė", garinė pirtis, 3D kino vakarai, vakaronės prie laužo, teminiai vakarėliai, šou programos, įvairus konkursai, šokių koncertas stovyklautojams stovyklos uždarymo proga arba kitos pramogos. (Šių pramogų pasiūlymai kasdien keisis tarpusavyje.)
22.00 - Naktipiečiai.
22.30 - 9.00 Miegas.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė komfortabiliu transportu: PC Mada Vilniuje - poilsiavietė – PC Mada Vilniuje.
 • Apgyvendinimas jaukiuose 2 aukštų nameliuose, su mini virtuve, balkonu ir terasa vakaronėms.
 • Kambariai su visais patogumais: tualetu, kriaukle, dušo kabina ar vonia.
 • Stovyklautojų poilsis tęsis 7 dienas (6 naktis).
 • 4 kartus per dieną maitinimas su aptarnavimu erdvioje terasoje su vaizdu į Navo ežerą. (+Vegetarų bei netoleruojantiems laktozės meniu).
 • Įvairios šokių pramogos (diskotekos, šokių pamokos). Kas mėgsta šokti, bus dėstomi 5 populiariausi pasaulyje šokių sliliai: "hip-hop", "house", "breakdance", “club dance, “show dance” šokiai.
 • Kas nesidomi šokiais, gali buti mūsų šou programų kaip žiūrovas bei linksmiausių pramogų dalyvis.
 • Nuolatinis rusiškos pirties, pantoninio plausto, valčių, baidarių, vandens dviračių naudojimas, plaukiojimas su pripučiamais vandens ratais ir čiužiniais.
 • Supynės, krepšinio ir tinklinio aikštelės, vaikų žaidimų aikštelė.
 • Varžybos, estafėtes, "karaokė", 3D kino vakarai, didžėjų, madų, šokių bei dainavimo šou ir konkursai, diskotekos.
 • Stovyklos varžybos "JUOKIŲ KLIŪČIŲ!".
 • Stovyklos didžėjų konkursas “SUPER DJ”
 • Stovyklos konkursas “LIETUVOS TALENTAI”.
 • Stovyklos konkursas "CHORŲ KARAI".
 • Stovyklos renginis  “MADŲ ir ŠUKUOSENŲ ŠOU”
 • Stovyklos renginis “HAVAJI PAPLUDIMIO DIENA”
 • ŠOKIŲ KONCERTAS stovyklautojams stovyklos uždarymo proga.
 • Sertifikatų įteikimas visiems vasaros pramogų ir šou veiklos stovyklos "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" 2017 metų nariams.
 • Pamainos užbaigimo proga FEJERVERKAI!
 •  Pramogos Trakų vandens parke "TRASALIS".

 

STOVYKLOS FOTOGALERIJA PLAČIAU> SODYBOS FOTOGALERIJA PLAČIAU>

Traku vasaros sokiu stovykla

ZT LOGO
 

KONTAKTAI

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai