APIE PATALPAS

Pramoginės šou veiklos studija "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" įsikūrė 2004 m. Po daugybės metų savo sėkmingos plačios šou veiklos, 2015 m. gruodžio 5 d. atšventė savo 11-ajį gimtadienį! Šios didelės šventės proga, moderniai įrengta, didžiausia Sostinėje, žymi pramoginės šou veiklos studija "ŽVAIDŽDŽIŲ TAKAS" persikėlė į naujas, šiuolaikiškas, itin erdvias 500 kv.m. patalpas. Dvi prabangios šokių ir pokylių salės: 150 kv.m. mažoji choreografijos salė ir 200 kv.m. didžioji salė su specialia danga šokiams, 20 ir 22 metrų veidrodinėmis sienomis, šviesos efektų ir kondicionavimo sistemomis bei 50 kv.m. (bendro ploto) dviem jaukiais persirengimo kambariais. Ispūdingame erdviame 60 kv.m. laukiamajam Jūsų patogumui įrengti: 2 plačiaekraniai LCD televizoriai, kokybiškos tikros kavos modernus aparatas, WC kambariai su kriauklėmis, dušo kambariai su veidrodžiais ir plaukų džiovinimo fenais. Didžiojoje salėje įrengta profesionali garso aparatūra šokiams, didžėjų apmokymams bei vakarėliams, o jaukioje 30 kv.m salėje įrengta fotostudija su grimo kambariu, kuri Jums suteiks asmeninės, šeimos, modelio arba šokių grupės fotosesijos paslaugas.

 

APIE KOLEKTYVĄ

Pramoginės šou veiklos studijoje "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" Jums dėstys kvalifikuoti specialistai, profesionalūs vadovai ir choreografai, Lietuvos čempionai, žymūs šou veiklos atstovai. Jūsų paslaugoms turime patyrusią pramoginių ir įvairių kt.  renginių profesionalių organizatorių komandą (fotografas, visažistė, dainininkai, choreografai, šou šokėjai, „go-go“ šokėjai, modeliai, vedėjai, didžėjai), o vaikų užimtumui - kompetentingų animatorių komandą,  kuri įgyvendins tobulos vaikų šventės svajonės... Plačiau>

 

APIE STDIJOS VEIKLĄ

Vilniaus studija „ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” užsiima pramogine šou veikla, į kurią įeina, pramoginių ir kt. renginių organizavimas, vasaros pramogų ir šou veiklos stovyklų organizavimas, kūno tobulinimo ir sveikatingumo programos, pradedančiųjų šokėjų, modelių ir didžėjavimo kursų mokymo programos, bei profesionalus parengimas pažengusiųjų narių pramoginiams renginiams, įvairiems konkursams, koncertams bei garsiems TV šou projektams. Suteikiame galimybę ne tik pažengusiems, bet ir pradedantiesiems savo nariams dalyvauti kino ir televizijos laidų filmavimuose. Dirbame su įvairiomis reklamos bei modelių agentūromis. Nepraleiskite progos prisijungti prie mūsų ir realizuoti save pramoginėje šou veikloje.

 

Šokių studijoje išmoksite laisvai judėti muzikos ritmu pagal įvairiausius šokių stilius. Pasirinkę modelių studijos programą išlavinsite grakščią eiseną ir laikyseną, bei atsikratysite scenos baimės. Susidomėjus didžėjavimo kursais susipažinsite su muzikos atlikimo ir miksavimo menu, o mūsų fotostudijoje galėsite įamžinti savo gražiausias gyvenimo akimirkas.

 

Jūsų laukia įdomus laisvalaikis bei galimybė profesionaliai tobulėti šou pasaulio srityje.

 

 

 

 

Ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU! ...

____________________________________________________________________________

ZT LOGO

KONTAKTAI

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai