"URBAN LADIES"

Stiliai (Street jazz, Dancehall, Girl style)

“Urban Ladies” šokių grupė skirta panelėms, norinčioms išmokti gražiai ir plastiškai judėti madingos muzikos ritmu, pagal “Urban Dance” choreografija, kuri paremta “Street Jazz”, “Dancehall”, “R&B”, “Girl Style” šokių stiliais.

“Street Jazz” bei “Dancehall” stiliaus judesiai, suteikia šiam šokiui ypatingo žavesio. “R&B” stilius labiau orientuotas į šio žanro muziką, tad galima teigti, kad tai tiesiog vienas iš šios šokių grupės akcentų.

“Girl Style” šokių choreografija yra patraukli, prisotinta moteriškumo, elegancijos, seksualumo ir harmonijos tarp “street” bei “show” šokių stilių junginių.

Šioje šokių grupėje Jums dėstys patyrusi diplomuota šokių mokytoja Augustė>

"Street Jazz" šokių istorija ir jų kultūra

“Street Jazz” (lt. gatvės džiazas), pirmiausia yra amerikietiškas žanras, kur jis ir tapo populiarus. Šis šokių stilius pusiaukelėje tarp hiphopo (dar vadinamo naujuoju stiliumi “New Style”) ir šiuolaikinio džiazo. Šis stilius reikalauja tam tikro požiūrio bei taip pat būti energingam, ritmingam, ypatingai jausti muzikos pauzes ir akcentus.  “Street Jazz” šokius paprastai įkvepia dabartinė pop muzika, kartais netgi elektro. Miesto fone gatvės džiazas suteikia tikslumo, išraiškingumo ir koordinavimo. Priešingai hiphopo, gatvės džiazo judesiai visada užbaigti iki galo, yra gausūs, tikslūs,  plačiai ištiestomis rankomis ir kojomis su iki galo ištiestais keliais galutiniam rezultate. “Street Jazz” šokiai labai įkvėpti klasikinio džiazo stiliaus.
 

“Street Jazz” , dar žinomas kaip “Jazz Funk”, pagal tam tikrus vaizdo įrašus, yra šokio stilius, atsiradęs susiliejus hiphopo ir džiazo šokiams. Nors gatvės džiazas remiasi iš dalies hiphopu, jis nėra laikomas hiphopo stiliumi, nes jo pagrindiniai judesiai yra panašūs į klasikinį džiazą, įskaitant piruetus, arabeskas, batmanus ir relevę. Šis stilius savo ankstyviausiomis formomis pasirodė pramoginės televizijos programoje „Gyvos spalvos“. Jos šokių grupė „The Fly Girls“ atidarydavo ir uždarydavo  kiekvieną epizodą su hiphopo ir džiazo šokių miksų spektakliais, kurių choreografas buvo Rosie Perez. Frankas Hatchettas taip pat buvo šio stiliaus iniciatorius. Gatvės džiazo pradininkė Italijoje yra režisierė ir choreografė Luca Papa, kuri 2012 metais įkūrė ir įregistravo „Street Jazz“ prekės ženklą Italijos prekybos rūmuose. 2016 m. dainininkas ir atlikėjas Nyo NonAvanguardia tapo absoliučiu jo lyderiu Italijoje.