PRAMOGŲ IR ŠOKIŲ STOVYKLOS VASARA VAIKAMS IR PAAUGLIAMS LIETUVOJE 2021

NACIONALINIŲ PARKŲ TERITORIJOSE, PRABANGIOSE SODYBOSE, SU DIDŽIAUSIA IR ĮSPŪDINGIAUSIA 7 DIENŲ STOVYKLŲ PRAMOGŲ PROGRAMA 7-16 METŲ BERNIUKAMS IR MERGAITĖMS!

 

 

STOVYKLOMS "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" 15 METŲ JUBILIEJUS!

ŠVĘSK ŠIĄ YPATINGĄ ŠVENTĘ KARTU SU MUMIS!

 

Mes ilgai ir sėkmingai organizuojame populiariausias Lietuvoje vasaros stovyklas vaikams ir paaugliams, į kurias atvyksta stovyklautojai ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš viso pasaulio: Europos, Australijos, Azijos ir net iš JAV. Kasmet sulaukiame aukščiausių įvertinimų nuo stovyklautojų, jų tėvelių bei iš tokių rimtų valstybnių įstaigų kaip VMI, Vilniaus miesto apylinkės teismas, Lietuvos apsaugos tarnyba UAB "Ekskomisarų Biuras", Lietuvos "SEB bankas", ADB "Compensa" ir daugybė kitų mūsų gerbiamų nuolatinių klientų, kurie kasmet leidžia savo vaikus į mūsų stovyklas bei išreiškia geriausius atsiliepimus apie mūsų organizacija. Turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Kiekvieną sezoną tobuliname ir rengiame turiningą bei įdomiausią vasaros stovyklų pramogų ir šou programą, kad stovyklautojai galėtų linksmai ir pilnavertiškai pailsėti be televizorių, X-box, kompjuterių bei panašaus tipo prietaisų.

 

???? Dėmesio! Mūsų įšskirtinės, sparčiai besipildančios stovyklos "Žvaigždžių Takas" nesiplatina per jokius tarpininkus ar agentūras. Kelialapius galima įsigyti tik susisiekus su mumis. Jau vasaros pradžioje didžioji dalis kelialapių būna išparduota, dėl to patareme pasirūpinti savo vaiko atostogomis išanksto!

 

?? 7 dienų šventė!

?? Išskirtinis poilsis!

?? Tobulos atostogos!

?? Įspūdinga stovyklos programa!

?? Nepraleisk progos, ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU!

 

 

 

Apie mūsų stovyklų "VISKAS ĮSKAIČIUOTA+" programą:

 

DJ stovykla
Stovyklos 12
Stovyklos 11

 

Šią vasarą, savo 15-tą jubiliejinį gimtdienį, mes organizuojame išskirtinę, didžiausią Lietuvoje, "Viskas įskaičiuota+" vasaros stovyklų pramogų programą berniukams ir mergaitėms, į kurią įeis dar daugiau siurprizų ir staigmenų. Čia kiekvienas suras sau mylimiausią veiklą!

 

?? Stovyklautojų laukia užsiemimai su žymiais šou veiklos atstovais:

 

Populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai su profesionaliais choreografais, garsių TV šou projektų dalyviais, diplomuotais šokių pedagogais, daugkartiniais Lietuvos čempionais. Šokių vadovai: Augustė Navickaitė, Audrius Biskis, Tautvydas Tarasavičius. Modelių užsiėmimai bei madų šou su modelių pasaulio atstove, diplomuota choreografe, daugybės modelių ir šokių konkursų organizatorė bei komisijos narė, pramoginės šou veiklos studijos "Žvaigždžių takas" įkūrėja Žaneta Fišman. Didžėjavimo užsiėmimai bei didžėjų konkursas "Super DJ" su populiariu "DJ Lucas De Promo", grojančiu geriausiuose sostinės disko klubuose kartu su "DJ Driule", "DJ Jovani" ("Radistai") ir kt. Stovyklautojai bus nuolat fotografuojami bei filmuojami, kad galėtų įamžinti savo gražiausias stovyklos gyvenimo akimirkas.

 

?? Taip pat stovyklautojai bus lepinami ypatingomis pramogomis bei vakarėliais:

 

Diskotekos, 3D kinas, Lietuvos talentai "Žvaigždžių Takas", įvairūs šou pasirodymai, komandinės varžybos, estafetės bei daugybė kitų linksmybių. Stovyklautojų laukia, įspūdingos atostogos, tikra 7 dienų šventė ir išskirtinės stovyklų organizatorių dovanos: apdovanojimai, fejerverkų reginys bei išvyka į vandens parką!

 

Mūsų stovyklos organizuojamos prabangiose, moderniai įrengtose sodybose su visais patogumais, ant ežero kranto Ignalinos, Trakų, Druskininkų raj. pasirinktinai. Maitinimas 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai) su atskiru meniu vegetarams ir netoleruojantiems laktozės.

 

Berniukams paruošėme daugybe įvairių pramogų:

Stovyklos DJ
Stovyklos vaikams 1
Stovyklos 3

 

?? Taiklumo varžybos > tiras (šaudymai oriniais šautuvais), dartų mėtymas (smiginis), "mini krepšinis", lankų metymas, estafetė "numušk skardines", vandens balionų mūšis ir daug kitų linksmų taiklių žaidimų.

?? Linksmiausias estafėtes > paspirtukų lenktynės, kliūčių rožas, akla višta, ir daugybė kt.

?? Sporto pramogos lauke > futbolas, tinklinis, krepšinis, teneso kortai, vandens dviračiai, valtys, baidarės, plaukiojimas pripučiamu vandens balionu, šokinėjimas ant batuto bei kt. pramogos.

?? Žaidimų kambaris > satalo futbolas, stalo tenisas, biliardas, stalo ledo ritulis. Diskotekos, šou programos, teminiai vakarėliai.

??Megstantiems meną > kino kūrybos diena "Aš ir KINAS", talentų vakaras "Žvaigždžių Takas", didžėjavimo užsiėmimai, "Super DJ" konkursas bei populiariausių pasaulyje šokių stilių pramogos: gatvės šokiai "Street dance" (Hip-hop, House, Breakdance) bei Lotynų Amerikos šokiai.

 

 

Mergaičių lauka taip pat be galo daug įdomių užsiėmimų:

 

Stovyklos 4
VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS LIETUVOJE
Stovykla Diskoteka

 

?? Megstantiems šokti > populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai: gatvės šokiai "Street dance" (Hip-hop, House, Breakdance), šou šokiai ("Show dance", "Street Jazz", "Club dance style", "Lady Like") bei Lotynų Amerikos šokiai.

?? Besidominantiems modelių pasauliu > eisenos ir laikysenos užsiėmimai, madų ir šukuosenų šou bei modelių paradas.

?? Aktyvus laisvalaikis > maudynės, plaukiojimas vandens balionų, baidarėmis, valtimis, vandens dviračiais, šokinėjimas ant batuto, linksmiausios komandinės varžybos bei įdomiausios estafetės.

?? Meniniai vakarai >dainavimo konkursai, talentų vakaro pasirodymai, kino kūrybos diena, šou programos, teminiai vakarėliai, diskotekos ir kitos stulbinančios pramogos...

 

Trakų, Ignalinos, Druskininkų r. sodybų esamos pramogos:

VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS DRUSKININKU R.
VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS IGNALINOS R.
Stovyklos pramogos

 

Žaidimo aikštelė su supynėmis, kubilas, pirtis, vandens čiuožykla, šildomas lauko baseinas, vandens dviračiai, pripučiamas vandens balionas plaukiojimui, valtys, baidarės, kanojos, stalo žaidimų kambarys (biliardas, stalo tenisas, stalo ledo ritulys, stalo futbolas), sporto salė, japoniška relaksacinė salė su baseinu ir sauna, salė renginiams, lauko scena, tinklinis, krepšinis, teniso kortai bei futbolas.

 

Stovyklų “ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” organizatorių pramogos:

 

DJ mokykla
Šokiai Stovykla
Stovykla ŽT

 

3D kino vakarai, linksmieji lauko žaidimai (estafetės, paspirtukų lenktynės, šokinėjimas ant batuto, tiras, dartų mėtymas, vandens balionų mūšis, daugybė kitų įdomių pramogų ir renginių bei išvyka į vandens parką! Meną megstantiems stovyklautojams oragizatoriai suteikią galimybę dalyvauti didžėjavimo, modelių pozavimo bei šokių pamokose su profesionaliais kvalifikuotais vadovais, choreografais, Lietuvos čempionais. Kas mėgsta būti tik žiūrovu, jų laukia įdomiausios šou programos, nuostabiausi pramoginiai renginiai, diskotekos, estafetės, sportiniai žaidimai, vandens pramogos. Visi stovyklautojai galės dalyvauti fotosesijose bei filmuotis žymiose vasaros stovyklų "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" video klipuose. Mūsų vasaros stovyklų metu visų laukia dovanos, staigmenos, sertifikataų, taurių bei medalių įteikimas, kurio metu stovyklautojus džiugins fejerverkai!

 

STOVYKLŲ "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" PASIRINKIMAS:

 

Visų stovyklų kaina yra 260€ (Suteikiama galimybė dalinio apmokėjimo)

Sena kaina bus iki gegužės 31d. Per registracijos paskutinį mėnesį (birželį) kaina kils.

Kelionę autobusų iki vandens parko organizatoriai suteikia nemokamai!

Pramogos vandens parkę organizatoriai suteikia nemokamai!

Perkant antrą ir daugiau kelialapių tam pačiam asmeniui 10% nuolaida!

Visiems studijos "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" nariams suteikiama 10% nuolaida!

Registracija ir informacija I-VII nuo 10 iki 21val. (8 645)12889

 

* * *

 

Pramogų ir šou veiklos stovyklų "ŽVAIŽDŽIŲ TAKAS" vadovai:

 

LUKAS
Zaneta
SIMAS

"Lucas De Promo"profesionalus DJ mokytojas, populiarus didžėjus, grojantis geriausiuose sostinės disko klubuose kartu su "DJ Driule", "DJ Jovani" ("Radistai") ir kt.

Įvairių DJ konkursų organizatorius bei komisijos narys. Nuolat keliantis savo kvalifikacija, grojantis madingiausią, naujausią, populiariausią muziką.

Kvalifikuota pramoginių

renginių organizatorė, garsių

TV šou laidų, "Šok Su Manimi",

"Lietuvos Talentai", "Chorų

Karai" choreografė, įvairių

žymių šokių čempionatų ir festivalių organizatorė ir komisijos narė, modelių pasaulio atstovė, studijos "Žvaigždžių Takas" įkūrėja, stovyklų organizatorė

Žaneta Fišman.

Turintis didelę patirtį

vaikų ir jaunimo ugdyme stovyklos vadovas yra

kvalifikuotas, licenzijuotas

vaikų ir jaunimo turizmo

Lietuvoje organizatorius, užtikrinantis stovyklautojų

saugumą bei užimtumą,

patyręs pramogų

animatorius

Simas Stonys.

KAROLINA
AUDRIUS
AUGUSTE

Karolina Petrovskaja

yra profesionali "House"

šokių trenerė, įvairių

Lietuvos gatvės šokių

konkursų daugkartinė

pirmųjų vietų laimėtoja.

Stovyklos estafečių

ir lauko žaidimų

patyrusi animatorė.

Lietuvos ir užsenio

gatvės šokių čempionatų daugkartinis nugalėtojas, įvairių TV šou laidų dalyvis, profesionalus choreografas

ir patyręs šokių pedagogas,

stovyklos vadovas

bei animatorius

Audrius Biskis.

Įvairių Lietuvos "Hip-hop"

čempionatų daugkartinė

nugalėtoja, Lietuvos

Eduklogijos universiteto,

šokio pedagogikos fakulteto

studentė, patyrusi šokių

vadovė ir animatorė

Augustė Navickaitė.

 

Per visą 17 metų studijos "Žvaigždžių Takas" sėkmingą šou veiklos karjerą, mes jau 15-tus metus oranizuojame pramoginės šou veikos vasaros stovyklas. Darome tai profesionaliai ir atsakingai. Per vasaros sezoną būna 3-4 stovyklos "Žvaigždžių Takas" skirtinguose Lietuvos regionuose Jūsų pasirinkimui.

 

Pasirinkus mūsų stovyklą stovyklautojai bus skaniai ir kokybiškai pamaitinti, prižiūrėti, saugūs, pilnavertiškai pailsėję bei aprūpinti užimtumu kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda..

 

Vaikai ir paaugliai skirstomi į tris skirtingas stovyklautojų amžiaus grupes ir apgyvendinami  2, 3, 4, 5 ir 6 vietų moderniose kambariuose su visais patogumais.

 

Stovykloje būna po 6-10 vadovų, priklausomai nuo stovyklautojų kiekio. 1 Vadovas prižiūri nedaugiau kaip 10-13 vaikų.

 

 

SAUGUMAS:
Stovyklos "Žvaigždžių Takas" organizatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo  licenziją.
Visi stovyklos vadovai turi higienos ir pirmos pagalbos pažymėjimus.
Stovyklų sodybos yra saugioje uždaroje teritorijoje  ir  stebimos visą parą vaizdo kameromis.
Stovyklautojai visą parą prižiūrimi stovyklos vadovų komanda bei  naktį budinčiais vadovais.
Stovyklautojų maudynės vyksta griežtai prižiūrint stovyklų vadovų, pagal Lietuvos vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo įstatymo maudymosi taisykles.
Nemokantiems plaukti stovyklautojams išduodamos saugaus plaukiojimo liemenės, pripučiami ratai ir pripučiami vandens čiužiniai, maudynių metu prižiūrint vadovų saugioje maudymosi zonoje.