PRAMOGŲ IR ŠOU VEIKLOS VASAROS STOVYKLOS VAIKŲ, PAAUGLIŲ LIETUVOJE

NACIONALINIŲ PARKŲ TERITORIJOSE, PRABANGIOSE SODYBOSE, SU DIDŽIAUSIA IR ĮSPŪDINGIAUSIA 7 DIENŲ STOVYKLŲ PRAMOGŲ PROGRAMA 7-16 METŲ BERNIUKAMS IR MERGAITĖMS !

 

STOVYKLOMS "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" 11 METŲ GIMTADIENIS!

ŠVĘSK ŠIĄ ŠVENTĘ KARTU SU MUMIS!

 

Mes ilgai ir sėkmingai organizuojame populiariausias Lietuvoje vasaros stovyklas vaikams ir paaugliams, į kurias atvyksta stovyklautojai ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš viso pasaulio: Europos, Australijos, Azijos ir net iš JAV. Kasmet sulaukiame aukščiausių įvertinimų nuo stovyklautojų, jų tėvelių bei iš tokių stambių rimtų įstaigų kaip Lietuvos apsaugos tarnyba UAB "Ekskomisarų Biuras", VMI, Lietuvos "SEB bankas", ADB "Compenca", AB "Lietuvos draudimas" ir daugybė kitų mūsų gerbiamų nuolatinių klientų, kurie kasmet leidžia savo vaikus į mūsų stovyklas bei išreiškia geriausius atsiliepimus apie mūsų organizacija. Turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Kiekvieną sezoną tobuliname ir rengiame turiningą bei įdomiausią vasaros stovyklų programą, kad stovyklautojai galėtų linksmai ir pilnavertiškai pailsėti be televizorių, Xbox ir kompiuterinių žaidimų, plančetinių kompiuterių bei panašaus tipo prietaisų.

 

 

Apie mūsų stovyklų "VISKAS ĮSKAIČIUOTA+" programą:

 

DJ stovykla
Stovyklos 12
Stovyklos 11

 

Šią vasarą, savo 11-tą gimtdienį, mes organizuojame išskirtinę, didžiausią Lietuvoje, "Viskas įskaičiuota+" vasaros stovyklų pramogų programą berniukams ir mergaitėms, į kurią įeis dar daugiau siurprizų ir staigmenų...

 

?? Stovyklautojų laukia užsiemimai su žymiais šou veiklos atstovais:

 

Populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai su profesionaliais choreografais, garsių TV šou projektų dalyviais, diplomuotais šokių pedagogais, daugkartiniais Lietuvos čempionais Ieva Repšaite, Odeta Bagdonavičiūte ir Tautvydų Tarasevičiumi. Modelių užsiėmimai bei madų šou su "Lietuvos Mis Gražuolė 1995" konkurso nugalėtoja, modelių pasaulio atstove, diplomuota choreografe, pramoginės šou veiklos studijos "Žvaigždžių takas" įkūrėja Žaneta Fišman. Didžėjavimo užsiėmimai bei didžėjų konkursas "Super DJ" su Lietuvos įžimybe, garsiu didžėjumi "DJ Modest The Sound". Stovyklautojai bus nuolat fotografuojami bei filmuojami, kad galėtų įamžinti savo gražiausias stovyklos gyvenimo akimirkas.

 

?? Taip pat stovyklautojai bus lepinami ypatingomis pramogomis bei vakarėliais:

 

Diskotekos, 3D kinas, Lietuvos talentai "Žvaigždžių Takas", įvairūs šou pasirodymai, komandinės varžybos, estafetės bei daugybė kitų linksmybių. Stovyklautojų laukia, įspūdingos atostogos, tikra 7 dienų šventė ir išskirtinės stovyklų organizatorių dovanos: apdovanojimai, fejerverkų reginys bei išvyka į vandens parką!

 

Mūsų stovyklos organizuojamos prabangiose, moderniai įrengtose sodybose su visais patogumais, ant ežero kranto Ignalinos, Trakų, Druskininkų raj. pasirinktinai. Transportas iki stovyklavietės ir grįžimas suteikiami organizatorių nemokamai. Maitinimas 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai) su atskiru meniu vegetarams ir netoleruojantiems laktozės.

 

???? Dėmesio! Mūsų įšskirtinės, sparčiai besipildančios stovyklos "Žvaigždžių Takas" nesiplatina per juokius tarpininkus ar agentūras. Kelialapius galima įsigyti tik susisiekus su mumis. Pasibaigus pavasariui visi kelialapiai būna beveik įšparduoti, dėl to patareme pasirūpinti savo vaiko tobūlomis atostogomis išanksto!

Nepraleisk progos, ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU!...

 

Berniukams paruošėme daugybe įvairių pramogų:

Stovyklos DJ
Stovyklos vaikams 1
Stovyklos 3

 

?? Taiklumo varžybos > tiras, dartų mėtymas, "mini krepšinis", vandens balionų mūšis.

?? Linksmiausias estafėtes > paspirtukų lenktynės, kliūčių rožas, akla višta, ir daugybė kt.

?? Sporto pramogos lauke > futbolas, tinklinis, krepšinis, teneso kortai, vandens dviračiai, valtys, baidarės, plaukiojimas pripučiamu vandens balionu, šokinėjimas ant batuto bei kt. pramogos.

?? Žaidimų kambaris > satalo futbolas, stalo tenisas, biliardas, stalo ledo ritulis. Diskotekos, šou programos, teminiai vakarėliai.

?? Megstantiems meną > kino kūrybos diena "Aš ir KINAS", Lietuvos talentų vakas "Žvaigždžių Takas", didžėjavimo užsiėmimai, "Super DJ" konkursas bei įvairiausių stilių šokių pramogos.

 

 

Mergaičių lauka taip pat be galo daug įdomių užsiėmimų:

 

Stovyklos 4
VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS LIETUVOJE
Stovykla Diskoteka

 

?? Megstantiems šokti > populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai: gatvės šokiai "Street dance" (Hip-hop, House, Breakdance), klubiniai šokiai "Club dance", estradiniai šokiai "Show dance" bei Lotynų Amerikos šokiai "Solo Latino".

?? Besidominantiems modelių pasauliu > eisenos ir laikysenos užsiėmimai, madų ir šukuosenų šou bei modelių paradas.

?? Aktyvus laisvalaikis > maudynės, plaukiojimas vandens balionų, baidarėmis, valtimis, vandens dviračiais, šokinėjimas ant batuto, linksmiausios komandinės varžybos bei įdomiausios estafetės.

?? Meniniai vakarai > dainavimo konkursai, talentų pasirodymai, kino kūrybos diena, šou programos, teminiai vakarėliai, diskotekos ir kitos stulbinančios pramogos...

 

Trakų, Ignalinos, Druskininkų r. sodybų esamos pramogos:

VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS DRUSKININKU R.
VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS IGNALINOS R.
Stovyklos pramogos

 

Žaidimo aikštelė su supynėmis, kubilas, pirtis, vandens čiuožykla, šildomas lauko baseinas, vandens dviračiai, pripučiamas vandens balionas plaukiojimui, valtys, baidarės, kanojos, stalo žaidimų kambarys (biliardas, stalo tenisas, stalo ledo ritulys, stalo futbolas), sporto salė, japoniška relaksacinė salė su baseinu ir sauna, salė renginiams, lauko scena, tinklinis, krepšinis, teniso kortai bei futbolas.

 

Stovyklų “ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” organizatorių pramogos:

 

VASAROS STOVYKLOS VAIKAMS LIETUVOJE
Šokiai Stovykla
Stovykla ŽT

 

3D kino vakarai, linksmieji lauko žaidimai (estafetės, paspirtukų lenktynės, šokinėjimas ant batuto, tiras, dartų mėtymas, vandens balionų mūšis, daugybė kitų įdomių pramogų ir renginių bei išvyka į vandens parką! Meną megstantiems stovyklautojams oragizatoriai suteikią galimybę dalyvauti didžėjavimo, modelių pozavimo bei šokių pamokose su profesionaliais kvalifikuotais vadovais, choreografais, Lietuvos čempionais. Kas mėgsta būti tik žiūrovu, jų laukia įdomiausios šou programos, nuostabiausi pramoginiai renginiai, diskotekos, estafetės, sportiniai žaidimai, vandens pramogos. Visi stovyklautojai galės dalyvauti fotosesijose bei filmuotis žymiose vasaros stovyklų "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" video klipuose. Mūsų vasaros stovyklų metu visų laukia dovanos, staigmenos, sertifikatai bei medalių įteikimas, kurio metu stovyklautojus džiugins fejerverkai!

 

STOVYKLŲ "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" PASIRINKIMAS:

 

Visų mūsų stovyklų kaina su ekskliuzivine programa "VISKAS ĮSKAIČIUOTA+" yra 200€

Transportą iki stovyklavietės ir grįžimą organizatoriai suteikia nemokamai!

Kelionė į vandens parką bei pramogas organizatoriai suteikia nemokamai!

2 ir daugiau vienos šeimos nariams 10% nuolaida!

Perkant antrą ir daugiau kelialapių vienam asmeniui 10% nuolaida!

2 ir daugiau vienos šeimos nariams, perkant antrą ir daugiau kelialapių 15% nuolaida!

Visiems studijos "ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS" nariams suteikiama 10% nuolaida!

Registracija ir informacija I-VII nuo 10 iki 21val. (8 645)12889

 

* * *

 

Pramogų ir šou veiklos stovyklų "ŽVAIŽDŽIŲ TAKAS" vadovai:

 

DJ Modestas
Zaneta
SIMAS

Modestas Žilionis tarptautinio

DJ konkurso čempionato

finalistas, garsių TV3 šou laidų

"Šok Su Manimi", "Lietuvos

Talentai", "Chorų Karai"

dalyvis, radijo laidos "Power

Partyzone" rezidentas, vienas

populiariausiu ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių naktinių

klubų DJ, stovyklos vadovas

DJ "Modes The Sound".

Kvalifikuota pramoginių

renginių organizatorė, garsių

TV3 šou laidų, "Šok Su Manimi",

"Lietuvos Talentai", "Chorų

Karai" choreografė, įvairių

žymių šokių čempionatų ir

festivalių komisijos narė,

modelių pasaulio atstovė,

studijos "Žvaigždžių Takas"

įkūrėja, stovyklų organizatorė

Žaneta Fišman.

Turintis didelę patirtį

vaikų ir jaunimo ugdyme stovyklos vadovas yra

kvalifikuotas, licenzijuotas

vaikų ir jaunimo turizmo

Lietuvoje organizatorius, užtikrinantis stovyklautojų

saugumą bei užimtumą,

patyręs pramogų

animatorius

Simas Stonys.

IEVA
Tautvydas
Odeta

Daugkartinė standartinių

ir Lotynų Amerikos šokių užsienio ir Lietuvos

čempionė, Lietuvos

Eduklogijos universiteto,

šokio pedagogikos fakulteto studentė stovyklos vadovė

Ieva Repšaitė.

Lietuvos "Breakdance"

čempionatų daugkartinis

nugalėtojas, medicininio

profilio profesionalus

masažuotojas, diplomuotas

šokių pedagogas,

stovyklos vadovas

Tautvydas Tarasevičius.

Lietuvos "Hip-hop"

čempionatų daugkartinė

nugalėtoja, Lietuvos

Eduklogijos universiteto,

šokio pedagogikos

fakulteto studentė,

patyrusi šokių vadovė

Odeta Bagdonavičiūtė.

 

Per visą 13 metų studijos "Žvaigždžių Takas" sėkmingą šou veiklos karjerą, mes jau 11-tus metus oranizuojame pramoginės šou veikos vasaros stovyklas. Darome tai profesionaliai ir atsakingai. Per vasaros sezoną būna 3-4 stovyklos "Žvaigždžių Takas" skirtinguose Lietuvos regionuose Jūsų pasirinkimui.

 

Pasirinkus mūsų stovyklą stovyklautojai bus skaniai ir kokybiškai pamaitinti, prižiūrėti, saugūs, pilnavertiškai pailsėję bei aprūpinti užimtumu kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda..

 

Vaikai ir paaugliai skirstomi į tris skirtingas stovyklautojų amžiaus grupes ir apgyvendinami  2, 3, 4, 5 ir 6 vietų moderniose kambariuose su visais patogumais.

 

Stovykloje būna po 6-7 vadovus, priklausomai nuo stovyklautojų kiekio. 1 Vadovas prižiūri nedaugiau kaip 10-13 vaikų.

 

 

SAUGUMAS:
Stovyklos "Žvaigždžių Takas" organigatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo  licenziją.
Visi stovyklos vadovai turi higienos ir pirmos pagalbos pažymėjimus.
Stovyklų sodybos yra saugioje uždaroje teritorijoje  ir  stebimos visą parą vaizdo kameromis.
Stovyklautojai visą parą prižiūrimi stovyklos vadovų komanda bei  naktį budinčiais vadovais.
Stovyklautojų maudynės vyksta griežtai priežiūrint stovyklų vadovų, pagal Lietuvos vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo įstatymo maudymosi taisykles.
Nemokantiems plaukti stovyklautojams išduodamos saugaus plaukiojimo liemenės, pripučiami ratai ir pripučiami vandens čiužiniai, maudynių metu prižiūrint vadovų saugioje maudymosi zonoje.