STOVYKLŲ VADOVAI

"Žvaigždžių Takas" stovyklų vadovai bei animatoriai

Per visą 20 metų studijos “Žvaigždžių Takas” sėkmingą šou veiklos karjerą, mes jau 18-tus metus organizuojame pramogų ir šou veikos vasaros stovyklas. Darome tai profesionaliai ir atsakingai. Per vasaros sezoną būna 3 stovyklos “Žvaigždžių Takas”, skirtinguose Lietuvos regionuose, kurias rengia kvalifikuoti stovyklos organizatoriai, turintys vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo licenzijas bei sukaupę daugiametį patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Stovyklas prižiūri profesionalių stovyklos vadovų komanda, diplomuotų šokių trenerių ir kitos šou veiklos mokytojų bei animatorių. Stovyklos vadovai turi pedagoginį, psichologo ir kitus aukštuosius išsilavinimus. Pasirinkus mūsų stovyklą stovyklautojai bus prižiūrėti, saugūs, skaniai ir kokybiškai pamaitinti, pilnavertiškai pailsėję bei aprūpinti užimtumu dėmesingo stovyklos vadovų kolektyvo.

Vadovai skirsto stovyklautojus į tris skirtingo amžiaus grupes ir apgyvendina pagal jų amžių  2, 3, 4, 5 ir 6 vietų moderniai įrengtose kambariuose. Stovyklos apartamentai su visais patogumais (dušas, kriaukle, WC) bei papildomi WC pačiose pastatuose. Stovykloje būna 6 pagrindiniai vadovai bei kiti papildomi vadovai ir animatoriai. Bendrai būna 6-10 stovyklos vadovų (kartu su organizatoriais ir animatoriais). Papildomų vadovų  bei animatorių kiekis priklauso nuo stovyklautojų kiekio, programos ir užsiėmimų įvairovės.  Vienas stovyklų vadovų narys prižiūri nedaugiau kaip 10-13 stovyklautojų.

Stovyklos vadovas Dmitrij

Stovyklos vadovas bei renginių organizatorius Dmitrij, šou pasaulyje žinomas kaip garsus Lietuvos dainininkas Sasha SONG, yra talentingas vokalo mokytojas, profesionalus atlikėjas, pasaulinio mega projekto “Eurovizija” finalistas bei daugybės įvairių prestižinių Europos dainavimo konkursų nugalėtojas.

Stovyklos vadovė Žana

Kvalifikuota pramoginių renginių organizatorė ir vedėja, garsių TV šou laidų, “Tu gali šokti!”, “Lietuvos Talentai”, “Chorų Karai”, “Kaukės” choreografė, įvairių  šokių čempionatų, modelių konkursų ir šou veiklos festivalių organizatorė ir komisijos narė, studijos “Žvaigždžių Takas” įkūrėja bei stovyklų organizatorė Žaneta ART.

Stovyklos vadovas Simas

Stovyklos vadovas Simas yra licenzijuotas vaikų ir jaunimo turizmo organizatorius, turintis didelę patirtį vaikų, paauglių ir jaunimo ugdyme, užtikrinantis stovyklautojų saugumą ir užimtumą, patyręs pramoginės ir sportinės veiklos animatorius, sportinių varžybų bei įvairių estafečių organizatorius.

Stovyklos vadovė Olivija

Olivija (O’LIV) yra kvalifikuota “Show dance” šokių choreografė, diplomuota šokių pedagogė. Šokių patirties sėmėsi nuolat koncertuodama bei dalyvaudama įvairiuose TV šou projektuose. Įvairių šokių konkursų nugalėtoja, turinti didelę patirtį vaikų bei paauglių ugdyme ir užimtume, atsakinga už stovyklos programą ir renginius.

Stovyklos vadovas Lukas

“Lucas De Promo” profesionalus DJ mokytojas, populiarus didžėjus, grojantis geriausiuose sostinės disko klubuose kartu su “DJ Driule”, “DJ Jovani” (“Radistai”) ir kt. Įvairių DJ konkursų organizatorius bei komisijos narys. Nuolat keliantis savo kvalifikaciją, grojantis madingiausią, naujausią, populiariausią muziką.

Stovyklos vadovė Augustė

Stovyklos vadovė Augustė (GUSTE) yra įvairių Lietuvos “Hip-hop” čempionatų daugkartinė pirmųjų vietų nugalėtoja, diplomuota šokio pedagogė, patyrusi gatvės šokių choreografė, turinti didelį patirti vaikų, paauglių ir jaunimo ugdyme ir užimtume,  atsakinga už stovyklos programą ir renginius.

Stovyklos vadovas Audrius

Stovyklos vadovas Audrius, šou pasaulyje žinomas kaip Audrius SHINTA, yra Lietuvos ir užsienio gatvės šokių konkursų daugkartinis čempionas, įvairių TV šou laidų dalyvis, profesionalus choreografas ir patyręs šokių pedagogas, talentingas renginių vedėjas bei stovyklos animatorius.

Stovyklos vadovė Evelna

Evelina yra patyrusi pramoginių renginių koordinatore, profesionali vizažistė, reklamos kastingų atstovė, modelių ir fotomodelių pasaulyje žinoma kaip talentinga “image make”. Stovykloje taip pat atsakinga už administravimą, įvairių renginių organizavimą, komandinių varžybų bei estafečių parengimą.

Stovyklos vadovas Rafal

Stovyklos vadovas Rafal yra profesionalus Lotynų Amerikos šokių treneris, įvairių Lietuvos ir užsienio šokių konkursų daugkartinis pirmųjų vietų laimėtojas, žymių TV šou projektų (“Chorų karai”, “Šok su Žvaigždė” ir kt.) dalyvis ir finalistas, stovyklos šou renginių koordinatorius, taip pat  atsakingas už stovyklos pramogų programą.