HALLOWEEN PARTY

Viešas "Halloween" renginys moksleiviams Vilniuje

Pramogų ir šou veiklos studija “ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” sėkmingai užsiima renginių organizavimų jau nuo 2004 metų. Daro tai profesionaliai ir atsakingai. Ši kart kviečiame visus moksleivius spalio 31d., 16val., žiauriai👿 įspūdingai🤩 ir baisiai💀 linksmai😆 atšvęsti 4 val. trukmės “HALLOWEEN PARTY 2022”🕸️ vakarėlį!

Renginio programoje: 👻Talentų šou konkursas, 👻“Halloween” kostiumų ir kaukių konkursas, 👻“Halloween Battle” šokių konkursas, 👻“Halloween snacks” šventinis vaišių, vaisių bei gėrimų stalas, 👻“Halloween Party Disko” (Diskoteka bei “Super DJ” konkursas).  Aprangos kodas – “Halloween” kaukė, grimas arba kostiumas.

Renginio įėjimo kaina 15€. Bilietų kiekis ribotas, tad patartina registruotis iš anksto. Taip pat bilietus galima įsigyti vietoje, atvykus į renginį nurodytais studijos kontaktais>

"Helloween Party 2022" dalyvių registracijos forma

❗ Dėmesio tiems, kurie norį būti ne tik žiūrovais, bet ir talentų konkurso dalyviais! Būtina registracija tel. 864512889 arba žemiau nurodytoje el. formoje. Gavus Jūsų registracija užrašysime į dalyvių sąrašą ir jeigu to reikės pasirodymui, suteiksime pagal poreikį gitarą, pianiną „Yamaha“, mikrofoną, DJ pultą… Jūsų laukia taurės, prizai bei kitos staigmenos.