HALLOWEEN PARTY

Viešas "Halloween" renginys moksleiviams Vilniuje

Pramogų ir šou veiklos studija “ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS” sėkmingai užsiima renginių organizavimu jau nuo 2004 metų bei daro tai profesionaliai ir atsakingai. Šįkart kviečiame visus moksleivius jau spalio 30d., 16val, pradėti švęsti žiauriai👿 įspūdingą🤩 ir baisiai💀 linksmą😆 3 val. trukmės “HALLOWEEN PARTY 2023”🕸️ vakarėlį!

Renginio programoje: 👻Talentų šou konkursas, 👻“Halloween” kostiumų ir kaukių konkursas, 👻“Halloween snacks” šventinis vaišių, vaisių bei gėrimų stalas, 👻“Halloween Party Disko” su DJ “Lucas The Soud” ir promo didžėjų komanda. Aprangos kodas – “Halloween” kostiumas, kaukė arba grimas.  Renginio įėjimo kaina 15€.
 
❗ SVARBU. Bilietų kiekis labai ribotas, tad patariame registruotis iš anksto žemiau pateiktoje formoje arba susisiekus telefonu. Taip pat įsigyti bilietus galima atvykus į renginį nurodytais studijos  kontaktais>,  jei jų dar liks rezerve. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs renginio svečias, ar šou programos dalyvis, bet kokiu atveju, kad gauti bilietą, būtina išankstinė registracija!

"Helloween Party 2023" vakarėlio dalyvių registracijos forma

❗ Dėmesio tiems, kurie nori būti ne tik žiūrovais, bet ir talentų konkurso dalyviais! Būtina registracija tel. 864512889 arba žemiau nurodytoje el. formoje. Gavus Jūsų registraciją užrašysime į šou programos dalyvių sąrašą bei, jei to reikės pasirodymui, suteiksime pagal poreikį gitarą, pianiną „Yamaha“, mikrofoną, DJ pultą arba kitą scenos atributiką. Jei jūs svečias, registracijos formoje pažymėkite laukelį “Tiesiog renginio svečias”. Registracija būtina visiems, nes bilietų ir svečių kiekis renginyje yra limituotas. Jūsų laukia linksmiausias vakarėlis, vaišiai, prizai bei kitos staigmenos.