ŽVAIGŽDŽIŲ TAKAS

Pramoginės šou veiklos studija Vilniuje

Vilniaus studija „Žvaigždžių Takas“ įsikūrė 2004 metais. Studija užsiima  šou veikla, į kurią įeina: pramoginių ir kitų renginių organizavimas  vaikams, jaunimui ir suaugusiems; vasaros pramogų ir šou veiklos stovyklų organizavimas; pradedančiųjų šokėjų, modelių ir didžėjų mokymo programos bei profesionalus parengimas pažengusiųjų narių pramoginiams renginiams, įvairiems konkursams, koncertams bei garsiems TV šou projektams. Mes suteikiame galimybę ne tik pažengusiems, bet ir pradedantiesiems studijos nariams dalyvauti  “beginners” kategorijos pasirodymuose bei filmavimuose. Bendradarbiaujame su įvairiomis  reklaminėmis  agentūromis bei šokėjų, modelių, aktorių, vedėjų, didžėjų ir  kitų šou atlikėjų kastingų organizatoriais.
 

Mūsų šokių studijoje išmoksite laisvai judėti madingos muzikos ritmu, pagal įvairiausius šokių stilius. Susižavėjus modelių pasauliu, modelių studijoje išlavinsite grakščią eiseną ir laikyseną bei atsikratysite scenos baimės. Susidomėjus didžėjavimo studija susipažinsite su muzikos atlikimo ir miksavimo menu bei patobulinsite muzikinę klausą. Pasirinkus mūsų organizuojamas  pramogų ir šou veiklos vasaros stovyklas vaikams bei paaugliams, praleisite nepamirštamas įspūdingas 7 dienų atostogas, su ypatinga stovyklos pramogų ir šou programa, modernioje erdvioje sodyboje, nuostabios gamtos apsuptyje.

Taip pat teikiame įvairių renginių organizavimo paslaugas: vaikų ir paauglių gimtadieniai, moksleivių teminiai vakarėliai,  jaunimo ir suaugusiųjų asmeninės šventės bei įmonių jubiliejai ir kt. pobūviai.

Mūsų studijoje Jūsų laukia įdomus  ir linksmas laisvalaikis bei galimybė tobulėti šou pasaulio srityje.

Ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU ! …