VASAROS STOVYKLOS 2024

Pramogų ir šou veikos stovyklos vaikams ir paaugliams "Žvaigždžių Takas"

Pramogų ir šou veiklos studijai “Žvaigždžių Takas” sukako 20 metų! Švęskime šią didelę jubiliejinę šventę kartu mūsų organizuojamose stovyklose! Stovyklos įsikūrė nacionalinių bei regioninių parkų teritorijose, nuostabios gamtos apsuptyje. 3 pamainos prabangiuose sodybose ant ežero kranto Trakų, Molėtų arba Druskininkų rajonuose pasirinktinai.

Jau 18-tą sezoną studija organizuoja pramogų ir šou veikos stovyklas 8-17 metų moksleiviams su išskirtinę, didžiausią Lietuvoje “Viskas įskaičiuota+”  programą, kurioje dar daugiau pramogų, linksmybių, dovanų, siurprizų ir staigmenų nei kitose įprastose stovyklose! Čia kiekvienas berniukas ir mergaitė suras sau mylimiausią veiklą bei kokybiškai pailsės!

Studijos "Žvaigždžių Takas" 20 metų jubiliejų švęskime kartu!

Studija “Žvaigždžių Takas” savo 20 metų jubiliejaus proga stovyklautojams paruošė didžiausia Lietuvoje, 3-jų pamainų, išskirtinę  “Viskas Įskačiuota+” pramogų ir šou veiklos programą: koncertas su žymiais  šou veiklos  atstovais, stulbinantis  “5D Lazerių Šou” su ypatingais vandens, dūmų ir muzikos efektais bei įspūdingi fejerverkai!!!

Studija “Žvaigždžių Takas” ilgai ir sėkmingai organizuoja populiariausias Lietuvoje vasaros stovyklas vaikams ir paaugliams, į kurias atvyksta stovyklautojai ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš viso pasaulio! Mus dažnai aplanko moksleiviai iš Europos, Australijos, o kartais iš Azijos ir net iš JAV. Kas vasaros sezoną sulaukiame aukščiausių įvertinimų nuo stovyklautojų bei jų tėvelių, kurie kasmet leidžia savo vaikus į mūsų stovyklas bei išreiškia geriausius atsiliepimus apie mūsų organizaciją. Turime didelę patirtį vaikų ir paaglių ugdyme ir užimtume. Kiekvieną sezoną rengiame ir tobuliname turiningą bei įdomiausią vasaros stovyklų pramogų ir šou programą, kad stovyklautojai galėtų linksmai ir pilnavertiškai pailsėti be televizorių, X-box, kompiuterių, planšečių bei panašaus tipo prietaisų.

Šią vasarą stovyklautojų laukia daugybė linksmybių! Įdomūs užsiėmimai su žymiais talentingais šou veiklos atstovais, nuotaikingi sportiniai būreliai, varžybos bei kita aktyvi veikla. Kasdien vyks įspūdinga stovyklos pramogų programa, paruošta profesionaliais renginių organizatoriais ir animatoriais, kartu su kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda…  Plačiau apie stovyklos vadovus>

Taip pat stovyklautojai bus lepinami ypatingomis pramogomis ir vakarėliais. Diskotekos, talentų ir kiti teminiai vakarai, komandinės varžybos, estafetės bei galimybe dalyvavimas įvairiose šou pasirodymuose, filmavimuose ir konkursuose. Kas mėgsta būti tik žiūrovu, kiekvieną vakarą regės įdomiausias šou programas ir nuostabiausius pramoginius renginius, dalyvaus ypatingose teminiuose diskotekose (“White Night Disco”, “Laser Show Disco”, “Neon Disco Party”, “Bubble Disco Party”), linksmiausiose estafetėse, sportiniuose žaidimuose ir vandens pramogose. Stovyklautojų laukia tobulos atostogos, tikra 7 dienų šventė ir išskirtinės stovyklų organizatorių dovanos: vaišės, suvenyrai, prizai, taurės, medaliai bei kiti apdovanojimai!

????  Dėmesio! Mūsų sparčiai besipildančios  išskirtinės stovyklos “Žvaigždžių Takas” nesiplatina per jokius tarpininkus ar agentūras. Originalius kelialapius galima įsigyti tik mūsų tinklalapyje registracijos būdu arba susisiekus su mumis nurodytais kontaktais. Jau pavasario pabaigoje didžioji dalis stovyklos kelialapių būna išparduota, dėl to patariame pasirūpinti savo vaiko atostogomis iš anksto. Registruokitės jau dabar!

Nepraleisk progos, ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU ! …

Pramogų ir aktyvaus laisvalaikio stovyklos programa berniukams ir mergaitėms:

?? Taiklumo būreliai bei žaidimai: šaudymas iš lanko, “Tiras” (šaudymas į spalvotus taikinius oriniais šautuvais), “Smiginis” (dartų mėtymas),  “Mini krepšinis”, biliardas, badmintonas, lauko boulingas, vandens balionų mūšis bei daugybė kitų linksmų aktyvaus laisvalaikio užsiėmimų.

?? Linksmiausias estafetės: “Paspirtukų lenktynės”, “Jokių kliūčių!”, “Barmenų lenktynės”, “Akla višta”, “Surask lobį”, “Atpainiok komandą”, “Sraigių lenktynės”,  “Surask kelią”, “Atspėk spalvą”, “Piratų kova”, “Plaukimo lenktynės”, “Perridenk draugą burbulę J !”  bei daug kitų įdomių žaidimų ir loginio mąstymo viktorinų.

?? Sporto būreliai ir pramogos lauke: futbolas, pliažo tinklinis, krepšinis, stalo bei lauko tenisas, aerobika, įvairios komandinės varžybos bei kiti nuotaikingi sportinės veiklos užsiėmimai berniukams ir mergaitėms.

?? Smagus aktyvus laisvalaikis: vandens dviračiai,  plaukiojimas pripučiamais vandens ratais, čiužiniais, šokinėjimas ant batuto,  maudynės, bei kita aktyvi  pramoginė veikla.

Stovyklų "Žvaigždžių Takas" šou veiklos užsiėmimų programos pasirinkimas:

?? Populiariausi pasaulyje šokių stilių užsiėmimai su profesionaliais choreografais, garsių TV šou projektų dalyviais, diplomuotais šokių pedagogai, daugkartiniai Lietuvos čempionais, įvairių šokių konkursų organizatoriais ir komisijos nariais.  Šokių trenerių komanda: Žaneta ART,  Audrius SHINTA, Augustė GUSTE, Olivija O`LIV.  Stovyklautojų laukia populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai: gatvės šokiai “Hip-hop” bei “House”, šou šokiai “Show dance” (K-Pop, Girl Style, Street Jazz) bei Lotynų Amerikos šokiai. Stovyklų pamainos uždarymo proga  šokių konkursas “Dance Summer” bei finalinis koncertas su šou programa.

?? Didžėjavimo užsiėmimai su populiariu didžėjumi “DJ Lucas De Promo”, grojančiu geriausiuose sostinės disko klubuose kartu su “DJ Driule”, “DJ Jovani” (“Radistai”) ir kitais populiariais Lietuvos didžėjais. Stovyklautojams bus suteikta proga vesti diskoteką ir užkariauti klubinės muzikos geriausio atlikėjo vardą ir laimėti organizuojamo “Super DJ!” konkurso taurę.

?? Dainavimo užsiėmimai su žymiu Lietuvos dainininku, vokalo mokytojų Sasha SONG, kuris atstovavo Lietuva mega projekte, dainavimo konkurse “Eurovizija”. Lankantys vokalo užsiėmimus stovyklautojai galės dalyvauti “Auksinis balsas” stovyklos dainavimo konkurse ir laimėti geriausio balso  apdovanojimus.

?? Modelių užsiėmimai su modelių bei fotomodelių pasaulio atstove, daugybės modelių ir grožio konkursų organizatorė bei komisijos narė, pramoginės šou veiklos studijos “Žvaigždžių Takas” įkūrėja Žana Stonienė.  Lankantiems modelių užsiėmimus bus suteikta galimybė dalyvauti madų šou bei stovyklos “Top Model” konkurse.

?? Mėgstantiems meną stovyklautojų laukia pažintys su intriguojančiu kino pasauliu, kino kūrybos diena “Aš ir KINAS”. Į programą įeina įvairaus žanro filmų kūrimo ir montavimo pagrindai. Stovyklautojai mokysis kurti scenarijų, vaidinti, filmuoti bei montuoti video medžiagą į prasmingus kino vaizdus. Pramogų ir šou programų metu stovyklautojai  bus nuolat fotografuojami bei filmuojami, kad galėtų įamžinti savo gražiausias stovyklos gyvenimo akimirkas.

Stovyklautojų saugumas

 • Stovyklos “Žvaigždžių Takas” organizatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo licenziją.
 • Visi stovyklos vadovai turi higienos ir pirmos pagalbos pažymėjimus.
 • Stovyklų sodybos yra saugioje uždaroje teritorijoje ir stebimos visą parą vaizdo kameromis.
 • Stovyklautojai visą parą prižiūrimi stovyklos vadovų komanda bei naktį budinčiais vadovais.
 • Stovyklautojų maudynės vyksta griežtai prižiūrint stovyklų vadovų, pagal Lietuvos vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo maudymosi taisykles.
 • Nemokantiems plaukti išduodamos saugaus plaukiojimo liemenės, pripučiami ratai ir pripučiami vandens čiužiniai, maudynių metu prižiūrint vadovų saugioje maudymosi zonoje.

Kainos ir nuolaidos

 • 7 dienų stovyklų “Žvaigždžių Takas” kaina (su nakvyne) – 360€
 • Suteikiame galimybė dalinio stovyklų kelialapių apmokėjimo.
 • Kiek vienais metais  stovyklautojoms teikiama dovaną nuo organizatorių.
 • Šią vasarą, studijos “Žvaigždžių Takas” 20m. jubiliejaus proga, stovyklų organizatoriai paruošė stovyklautojams net 2 dovanos: įspūdingą “5D Lazerių Šou” ir “Putų šou” pramogas!
 • Perkant antrą ir daugiau kelialapių tam pačiam asmeniui 10% nuolaida sekančiai kelionei!
 • Norint registruotis internetu, prašome užpildyti registracijos formą>
 • Norint registruotis telefonu, informacija teikiama I-VII nuo 14 iki 20 val. nurodytais kontaktais>

Kaip teisingai pasirinkti vaikui vasaros stovyklą?

“Kaip tinkamai pasirinkti savo vaikui vasaros stovyklą?” – tai dažniausiai užduodamas visų tėvų klausymas, kuris iš tiesų yra labai svarbus vaiko vasaros atostogų kokybės bei poilsio komforto atžvilgiu. Kad išsiaiškinti ar teisingai parinkta Jūsų vaikui stovykla, organizatoriai privalo tinkamai atsakyti į visus žemiau aprašytus pagrindinius klausymus.

Svarbiausiai sužinoti kokiomis sąlygomis gyvens stovyklautojai:

 • Ar bus suteiktas visapusiškas saugumas ir atitinkama priežiūra?
 • Ar bus šviežias kokybiškas maistas su nuolatiniu maitinimu ar teiks atvežtinį maistą?
 • Ar bus vegetariškas arba/ir netoleruojantiems laktozės meniu (jei tai Jums aktualu)?

 

Antras  svarbus dalykas, išsiaiškinti iš esmės, kas  veža Jūsų vaikus į vasaros stovyklą:

 • Ar stovyklos organizatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo licenzijas?
 • Ar stovyklos organizatoriai ir animatoriai yra kvalifikuoti savo sferos specialistai?
 • Ar stovyklos vadovai turi pedagoginį išsilavinimą, kad tinkamai prižiūrėti vaikus?
 • Ar stovyklos treneriai diplomuoti profesionalai ar  savamoksliai mėgėjai?

Trečias, irgi pakankamai  svarbus momentas yra komforto aspektas:

 • Kur randasi sodyba, ar yra vieta maudymuisi (baseinas, ežeras, prūdas)?
 • Ar sodyba yra erdvi, moderniai įrengta su visais patogumais ar tik dalinai?
 • Ar tualetai yra kambariuose, sodybos pastatuose arba tik lauke?
 • Ar pačioje sodyboje yra pramogų ir kiek?

Atsižvelgiant į tai, kad visi įvardinti stovyklos sąlygų esminiai faktoriai pakankamai svarbūs, pasistenkite gauti iš stovyklos organizatorių visus tinkamus atsakymus į Jūsų užduotus klausymus. Jeigu jų atsakymai patenkins Jūsų lūkesčius, reiškia tokia vasaros stovykla būtent Jums. Tokių organizatorių stovykloje Jūsų vaikas bus kokybiškai pailsėjęs, sotus, saugus  ir patenkintas.   Platesne informacija apie stovyklas suteikiama mūsų pramogšstudijos nurodytais  kontaktais>

👇 Vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams: Trakų raj. stovykla, Molėtų raj. stovykla, Druskininkų raj. stovykla. Trys pamainos randasi skirtingose lokacijose Jūsų pasirinkimui 👇