VASAROS STOVYKLOS 2023

Pramogų ir šou veikos stovyklos "Žvaigždžių Takas"

Pramogų ir šou veiklos stovykloms “Žvaigždžių Takas” šią vasarą sukanka 17 metų! Švęsk stovyklos gimtadienį kartu su mumis!

Mūsų stovyklos įsikūrė nacionalinių bei regioninių parkų teritorijose, nuostabios gamtos apsuptyje, prabangiuose sodybose ant ežero kranto Trakų, Molėtų arba Druskininkų rajonuose pasirinktinai. Savo 17-ojo gimtadienio proga organizuojame 7-16 metų stovyklautojams išskirtinę, didžiausią Lietuvoje “Viskas įskaičiuota+”  programą bei dar daugiau siurprizų ir staigmenų! Čia kiekvienas berniukas ir mergaitė suras sau mylimiausią veiklą!

Stovyklų "Žvaigždžių Takas" gimtadienį švęskime kartu!

Mes ilgai ir sėkmingai organizuojame populiariausias Lietuvoje vasaros stovyklas vaikams ir paaugliams, į kurias atvyksta stovyklautojai ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš viso pasaulio: Europos, Australijos, Azijos ir net iš JAV. Kasmet sulaukiame aukščiausių įvertinimų nuo stovyklautojų, jų tėvelių bei iš tokių rimtų įstaigų kaip VMI, Vilniaus miesto apylinkės teismas, Lietuvos apsaugos tarnyba UAB “Ekskomisarų Biuras”, Lietuvos “SEB bankas”, ADB “Compensa” ir daugybė kitų mūsų gerbiamų nuolatinių klientų, kurie kasmet leidžia savo vaikus į mūsų stovyklas bei išreiškia geriausius atsiliepimus apie mūsų organizaciją. Turime didelę patirtį vaikų ugdyme ir užimtume. Kiekvieną sezoną tobuliname ir rengiame turiningą bei įdomiausią vasaros stovyklų pramogų ir šou programą, kad stovyklautojai galėtų linksmai ir pilnavertiškai pailsėti be televizorių, X-box, kompiuterių bei panašaus tipo prietaisų.

????  Dėmesio! Mūsų sparčiai besipildančios,  išskirtinės stovyklos “Žvaigždžių Takas” nesiplatina per jokius tarpininkus ar agentūras. Kelialapius galima įsigyti tik mūsų tinklalapyje registracijos būdu arba susisiekus su mumis nurodytais kontaktais. Jau pavasario pabaigoje didžioji dalis stovyklų kelialapių būna išparduota, dėl to patariame pasirūpinti savo vaiko atostogomis iš anksto!

Nepraleisk progos, ženk savo ŽVAIGŽDŽIŲ TAKU ! …

"Viskas įskaičiuota+" stovyklų "Žvaigždžių Takas" šventinė programa:

Šią vasarą stovyklautojų laukia daugybė linksmybių, įdomūs nuotaikingi užsiėmimai su žymiais talentingais šou veiklos atstovais bei įspūdinga stovyklos programa, paruošta profesionaliais renginių organizatoriais ir  animatoriais, kartu su kvalifikuotų stovyklos vadovų komanda…  Plačiau apie stovyklos vadovus>

Taip pat stovyklautojai bus lepinami ypatingomis pramogomis ir vakarėliais. Diskotekos, ypatingas 5D virtualios realybės turas, talentų ir kiti teminiai vakarai, komandinės varžybos, estafetės, dalyvavimas įvairiose šou pasirodymuose bei daugybė kitų linksmybių. Kas mėgsta būti tik žiūrovu, regės įdomiausias šou programas ir nuostabiausius pramoginius renginius, dalyvaus ypatingose šventiniuose diskotekose (“White Night Disco”, “Laser Show Disco”, “Neon Disco Party”, “Bubble Disco Party”), linksmiausiose estafetėse, sportiniuose žaidimuose ir vandens pramogose. Stovyklautojų laukia tobulos atostogos, tikra 7 dienų šventė ir išskirtinės stovyklų organizatorių dovanos: vaišiai, suvenyrai, prizai, taurės, medaliai bei kiti apdovanojimai! Stovyklautojams paruošta didžiausia Lietuvoje, įspūdingą pramogų ir šou programa  stovyklų “Žvaigždžių Takas” 17 metų gimtadienio proga bei koncertas su žymiais  šou veiklos  atstovais ir  įspūdingas  fejerverkai!!!

Stovyklų "Žvaigždžių Takas" šou veiklos užsiėmimų programą:

?? Populiariausi pasaulyje šokių stilių užsiėmimai su profesionaliais choreografais, garsių TV šou projektų dalyviais, diplomuotais šokių pedagogai, daugkartiniai Lietuvos čempionais, įvairių šokių konkursų organizatoriais ir komisijos nariais.  Šokių trenerių komanda: Žaneta ART,  Audrius SHINTA, Augustė GUSTE, Olivija O`LIV. Stovyklų pamainos uždarymo proga šokių konkursas “Dance Summer” bei finalinis koncertas su šou programa.

?? Didžėjavimo užsiėmimai su populiariu didžėjumi “DJ Lucas De Promo”, grojančiu geriausiuose sostinės disko klubuose kartu su “DJ Driule”, “DJ Jovani” (“Radistai”) ir kitais populiariais Lietuvos didžėjais. Stovyklautojams bus suteikta proga užkariauti klubinės muzikos geriausio atlikėjo vardą ir laimėti organizuojamo “Super DJ!” konkurso taurę.

?? Modelių užsiėmimai su modelių pasaulio atstove, daugybės modelių ir grožio konkursų organizatorė bei komisijos narė, pramoginės šou veiklos studijos “Žvaigždžių Takas” choreografė ir įkūrėja Žana Stonienė.  Mergaitėms lankantiems modelių užsiėmimus bus suteikta galimybė dalyvauti madų šou bei stovyklos “Top Mergaitė” konkurse.

?? Dainavimo užsiėmimai su žymiu Lietuvos dainininku, vokalo mokytojų Sasha SONG, kuris atstovavo Lietuva mega projekte, dainavimo konkurse “Eurovizija”. Lankantys vokalo užsiėmimus stovyklautojai galės dalyvauti “Auksinis balsas” stovyklos dainavimo konkurse ir laimėti geriausio balso  apdovanojimus.

?? Stovyklautojų laukia pažintys su intriguojančiu kino pasauliu. Į programą įeina įvairaus žanro filmų kūrimo ir montavimo pagrindai. Stovyklautojai mokysis kurti scenarijų, vaidinti, filmuoti bei montuoti video medžiagą į prasmingus kino vaizdus. Pramogų ir šou programų metu stovyklautojai  bus nuolat fotografuojami bei filmuojami, kad galėtų įamžinti savo gražiausias stovyklos gyvenimo akimirkas.

   Pramogų ir užimtumo programa berniukams

?? Taiklumo varžybos: tiras (šaudymai oriniais šautuvais), dartų mėtymas (“smiginis”), “mini krepšinis”, lankų metimas, estafetė “numušk skardines”, vandens balionų mūšis ir daug kitų linksmų taiklių žaidimų.

?? Linksmiausias estafetės: “Paspirtukų lenktynės”, “Kas greitesnis?”,  “Jokių kliūčių!”, “Barmenų lenktynės”, “Akla višta”, “Surask lobį”, “Atpainiok komandą”, “Sraigių lenktynės”, “Taksi”, “Surask kelią”, “Atspėk spalvą”, “Piratų kova”, “Atspėk KAS?” ir daugybė kitų įdomių pramoginių ir sportinių varžybų bei loginio mąstymo viktorinų.

?? Sporto pramogos lauke: futbolas, pliažo tinklinis, krepšinis, teniso kortai, vandens dviračiai, valtys, plaukiojimas pripučiamu vandens ratais, čiužiniais, balionais, šokinėjimas ant batuto bei kt. pramogos.

?? Mėgstantiems meną: kino kūrybos diena “Aš ir KINAS”, “Scena – mano namai!”, talentų ir kt. teminiai vakarai, dainavimo konkursas “Auksinis balsas”, šokių koncertas ir konkursas “Dance Summer”, didžėjavimo užsiėmimai, “Super DJ” konkursas. Taip pat berniukų laukia nuotaikingos šokių pramogos: diskotekos, gatvės šokių treniruotės,  šokių konkursai, šou programos ir kt.

    Pramogų ir užimtumo programa mergaitėms

?? Mėgstantiems šokti – populiariausių pasaulyje šokių stilių užsiėmimai: gatvės šokiai “Hip-hop” bei “House”, šou šokiai “Show dance Girl Style” bei Lotynų Amerikos šokiai.

?? Besidomintiems modelių pasauliu – grakščios eisenos, elegantiškos laikysenos bei fotomodelio pozavimo užsiėmimai,  modelių šou bei “Top mergaitė 2022” konkursas.

?? Aktyvus laisvalaikis: maudynės, plaukiojimas vandens balionų, valtimis, vandens dviračiais, šokinėjimas ant batuto, linksmiausios komandinės varžybos, įdomiausios estafetės bei loginio mąstymo viktorinos.

?? Meniniai vakarai: dainavimo konkursas, talentų vakaro pasirodymai ir kiti teminiai vakarėliai, kino kūrybos diena, šou programos,  diskotekos ir kitos stulbinančios pramogos.

Stovyklautojų saugumas

 • Stovyklos “Žvaigždžių Takas” organizatoriai turi vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo licenziją.
 • Visi stovyklos vadovai turi higienos ir pirmos pagalbos pažymėjimus.
 • Stovyklų sodybos yra saugioje uždaroje teritorijoje ir stebimos visą parą vaizdo kameromis.
 • Stovyklautojai visą parą prižiūrimi stovyklos vadovų komanda bei naktį budinčiais vadovais.
 • Stovyklautojų maudynės vyksta griežtai prižiūrint stovyklų vadovų, pagal Lietuvos vaikų ir jaunimo turizmo organizavimo maudymosi taisykles.
 • Nemokantiems plaukti išduodamos saugaus plaukiojimo liemenės, pripučiami ratai ir pripučiami vandens čiužiniai, maudynių metu prižiūrint vadovų saugioje maudymosi zonoje.

Kainos ir nuolaidos

 • 7 dienų stovyklų “Žvaigždžių Takas” (su nakvyne) kaina  360€
 • Suteikiame galimybė dalinio stovyklų kelialapių apmokėjimo.
 • Kiek vienais metais  stovyklautojoms teikiama dovaną nuo organizatorių.
 • Šią vasarą, 17-ojo gimtadienio proga, stovyklų organizatoriai paruošė stovyklautojams net 2 dovanos: 5D virtualaus turo ir “Putų šou” pramogas!
 • Perkant antrą ir daugiau kelialapių tam pačiam asmeniui iki 10% nuolaida sekančiai kelionei!
 • Norint registruotis internetu, prašome užpildyti registracijos formą>
 • Norint registruotis telefonu, informacija teikiama I-VII nuo 14 iki 20 val. nurodytais kontaktais>

“Kaip tinkamai pasirinkti savo vaikui vasaros stovyklą?” – tai dažniausiai užduodamas visų tėvų klausymas, kuris iš tiesų yra labai svarbus vaiko vasaros atostogų kokybės bei poilsio komforto atžvilgiu. Kad išsiaiškinti ar teisingai parinkta Jūsų vaikui stovykla, organizatoriai privalo tinkamai atsakyti į visus žemiau aprašytus pagrindinius klausymus.

Svarbiausiai sužinoti kokiomis sąlygomis gyvens stovyklautojai:

 • Ar bus suteiktas visapusiškas saugumas ir atitinkama priežiūra?
 • Ar bus šviežias kokybiškas maistas su nuolatiniu maitinimu ar teiks atvežtinį maistą?
 • Ar bus vegetariškas arba/ir netoleruojantiems laktozės meniu (jei tai Jums aktualu)?

Antras  svarbus dalykas, išsiaiškinti iš esmės, kas veža Jūsų vaikus į vasaros stovyklą:

 • Ar stovyklos organizatoriai yra kvalifikuoti savo sferos specialistai?
 • Ar stovyklos vadovai turi pedagoginį išsilavinimą, kad tinkamai prižiūrėti vaikus?
 • Ar stovyklos treneriai bei animatoriai yra diplomuoti profesionalai ar tik dalykiški savamoksliai mėgėjai?

Trečias, irgi pakankamai  svarbus momentas yra komforto aspektas:

 • Kur randasi sodyba, ar yra vieta maudymuisi (baseinas, ežeras, prūdas)?
 • Ar sodyba yra erdvi, moderniai įrengta su visais patogumais ar tik dalinai?
 • Ar tualetai yra kambariuose, sodybos pastatuose arba tik lauke?
 • Ar pačioje sodyboje yra pramogų ir kiek?

Atsižvelgiant į tai, kad visi įvardinti stovyklos sąlygų esminiai faktoriai pakankamai svarbūs, pasistenkite gauti iš stovyklos organizatorių visus tinkamus atsakymus į Jūsų užduotus klausymus. Jeigu jų atsakymai patenkins Jūsų lūkesčius, reiškia tokia vasaros stovykla būtent Jums. Tokių organizatorių stovykloje Jūsų vaikas bus kokybiškai pailsėjęs, sotus, saugus  ir patenkintas.   Platesne informacija apie stovyklas suteikiama studijos nurodytais  kontaktais>

👇 Pramogų ir šou veiklos  stovyklų pasirinkimas vaikams ir paaugliams. Trys  stovyklos pamainos skirtingose lokacijose,  sodybos ant ežero kranto, gražios gamtos apsūpyje 👇

👇 Pramogų ir šou veiklos vasaros stovyklų pasirinkimas vaikams ir paaugliams: 👇
Pramogų ir šou veiklos vasaros stovyklos vaikams ir paaugliams
👇 3 pamainos Jūsų pasirinkimui: 👇

Kaip teisingai pasirinkti vasaros stovyklą?