Apie Vestą

Šokių mokytoja Vesta

Sportinius ir pramoginius šokius Vesta šoka nuo 5 metų, taip pat lankė  linijinius šokius, hip-hopą ir daug kitų šokių stilių. 2010 metais pirmą kartą nuvažiavo į sportinių šokių varžybas ir laimėjo pirmą vietą. Tuomet Vesta suprato, jog nenori sustoti, o jos aistra yra Lotynų Amerikos šokiai. Vesta nusprendė, kad jos  vieta yra šokių aikštelėje.  Įvairių konkursų, festivalių bei čempionatų sūkurys Vesta lydėjo daugybė metų, kol ji pajautė, kad nori kažko daugiau. Savo patirties pike Vesta suprato, jog nori būti “Solo Latino” šokių mokytoja.

“Man patinka būti šokių mokytoja, nes malonu matyti, kaip mergaitės tobulėja, auga su gražia laikysena ir mėgaujasi šokiu kartu su manimi” – sako Vesta.    Plačiau apie choreografų paslaugas>

“Solo Latino” šokių mokytoja Vesta yra Lietuvos ir užsienio daugkartinė Lotinų Amerikos šokių pirmųjų vietų nugalėtoja. Taip pat nuvykusi į Baltarusija laimėjo pramoginių šokių konkurse prizinę vietą “D” ir “C” kategorijose.  Sekanti kelionė buvo į Lotinų Amerikos šokių čempionatą Latvijoje, kur taip pat pavyko laimėti prizinę vietą.
 
“Solo Latino” šokių mokytoja Vesta nuolat tobulėja dalyvaujant įvairiuose konkursuose bei čempionatuose,  kelia savo šokių pedagogo kvalifikacija bei turi šiuolaikiška požiūrį į “Solo latino” šokių choreografija.