Apie Žanetą

Šokių mokytoja Žaneta

Play Video

Šokių mokytoja Žana, šokių pasaulyje žinoma kaip Žaneta ART, mokina šokti jau virš 18 metų. Prieš įstojant į šokių trenerių  gretas daug metų dalyvavo šou veikloje kaip profesionali šokėja. Ji taip pat aktyviai dalyvavo daugybės TV šou projektuose bei  šokių koncertų gastrolėse Lenkijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Vokietijoje, kolektyviniuose pasirodymuose bei žymių dainininkų priešokiuose.

Į šokių pasaulį Žaneta žengė dar būdama visai vaikas, 6-rių metų. Pirma patirtis buvo baleto mokykla. Po klasikinio baleto mokyklos baigimo prasidėjo šou šokių, gatvės šokių bei “Džiazo” (Steet Jazz, Jazz Funk, Commercial  Jazz) šokių seminarų ir konkursų sūkurys per įvairias Europos šalys bei Ameriką.

Žaneta yra talentinga choreografė, plačios kvalifikacijos šokių mokytoja, studijos “Žvaigždių Takas” įkūrėja.    Plačiau apie choreografų paslaugas>

 “High Heels” šokių mokytoja Žaneta yra daugkartinė Lietuvos ir užsienio įvairių  šokių konkursų pirmųjų vietų nugalėtoja. Šou šokių meistre bei plataus profilio choreografė, sukaupusi  daugiametį šokių trenerės patirtį.  Žaneta yra įvairių TV šou projektų  ir teatro spektaklių choreografė. Daugybės šokių festivalių ir konkursų organizatore bei komisijos nare. Taip pat nuolatine įvairių grožio konkursų samdoma choreografė. (“Mis Lietuva”, “Lietuvos Top modelis”, “Mis turizmas”, “Miss International” ir kt.)
 

Profesionali šokių mokytoja Žaneta baigė klasikinio baleto mokykla Vilniuje. Šou šokių meno, “Jazz” baleto, “Contemporary”, “Street Jazz” ir gatvės šokių meistriškumo mokėsi  JAV (New York) bei Rusijoje (Maskva). Nuolat kelianti choreografės kvalifikacija bei įvairių šokių stilių žinias, Žaneta pasekė daugybės Europos šalių pripažinimą, kaip patyrusi šokių festivalių bei kitų šou konkursų teisėja.