Apie Rafalą

Šokių mokytojas Rafal

Lotynų Amerikos šokius Rafal šoka nuo 2003 metų. Į šokių pasaulį jis pasinėrė būdamas dar vaikas. Pats užsiregistravo į šokių būrelį, o kiek vėliau užsimanė užsiimti šią sporto šaka rimčiau. Ankstyvoje paauglystėje pradėjo šokti profesionaliame sportinių šokių klube bei dalyvauti įvairiose varžybose, tiek Lietuvoje, tiek už šalies ribų. Rafal kėlė savo kvalifikaciją dalyvaudamas sportinių šokių stovyklose bei seminaruose, kuriuos vesdavo skirtingų šalių aukšto meistriškumo šokių treneriai. Varžybų parketas nebuvo vienintelė vieta, kur galima buvo  tobulėti. Taip pat tekdavo pašokti ir koncertuose bei įvairiose šventėse. Nusprendęs nebetęsti profesionalaus šokėjo karjeros, jau nuo 2015 metų Rafal pradėjo dirbti studijoje „Žvaigždžių Takas“, kaip profesionalus šokių mokytojas. Per tą ilgą laiką jis sukaupė didelę patirtį kaip talentingas choreografas.

Pats Rafal teigia: „Šokiai yra mano aistra ir gyvenimas. Mokydamas kitus šokti jaučiuosi laimingas ir džiaugiuosi tuo, ką darau. Smagu, kad galiu pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su kitais“…   Plačiau apie choreografų paslaugas>

Rafal yra daugkartinis Lietuvos Lotynų Amerikos šokių „D“, „C“ ir „B“ klasių prizininkas, Lotynų Amerikos šokių „B“ klasės prizinių vietų nugalėtojas. Rafal – profesionalus pramoginių šokių šokėjas ir šokių treneris, turintis didelę scenos bei šokių mokytojo patirtį. Jis įvairių žymių TV šou projektų  (tokių kaip “Chorų karai”, “Šok su žvaigždė” ir kt.) nuolatinis dalyvis ir choreografas. Taip pat Rafal dirbo įvairių reklamų veidu bei teatro scenos atlikėjų, kaip talentingas “Domino” teatro spektaklių šokėjas.