Apie Karoliną

Šokių mokytoja Karolina

Šokis ir muzika telydi Karolina nuo pat mažens. Nostalgiškai prisimena ji savo pirmąsias choreografijas darželyje pagal dainas „Coco Jambo“ ir „Valerie“. Pažintis su įvairiais šokių stiliais tęsiasi ir mokykloje. Karolina išbandė tautinius ir pramoginius šokius, moderną, bet didžiąją savo gyvenimo dalį skyrė gatvės šokiams, o būtent “House” gatvės šokių stiliui.

Pasak Karoliną: „Šokis tai atsakymas. Kai aš neturiu nuotaikos, aš įsijungiu muziką ir šoku. Kai aš jaučiuosi pasimetusi gyvenimo kryžkelėse, aš pradedu judėti. Kai atrodo, kad visas pasaulis aplink griuna, geriausias vaistas ir palaikymas man – šokis. Kai aš šoku aš jaučiuosi gyva ir laiminga.“

Karolina yra gabi profesionali šokėja bei patyrusi šokių mokytoja…  Plačiau apie choreografų paslaugas>

 Elektroninė šokių muzika (angl. electronic dance music), pasižyminti mažoriniais skambėsiais ir greitu ritmu, sužavėjo Karoliną nuo pat pirmos pažinties akimirkos. Savo žinias ji gylindavo “House” šokių seminaruose ir “master class” pas tokius įtakingus šokių mokytojus, kaip Rabah, Jugson, Cebo Carr, Joel Glafke, OG, Caleaf etc. Ilgą laiką Karolina šoko komandoje Jacksterz, kuri pelnidavo prizines vietas tokiuose renginiuose kaip Rise Up, Urbanstyle, Vilnius Street Battle.